Firmanızın çıktı ihtiyacını gidermek için ihtiyacın hasıl olduğu yazıcı ve fotokopi makinesini, aylık kiralama yöntemiyle başka bir firmadan hizmet almasıdır.

Firmanızın baskı hizmetlerini yönetmek basit bir husus değildir. Cihazların yapılandırmaları ve baskı sorunları için ayrı uzman ekip gerekmektedir. İşletmenizin IT kadrosunu yazıcı parkuru için eğitmek, daha çok maliyet ve daha çok iş yükü anlamına gelmektedir.

200'den fazla kurumsal müşterimiz için yaptığımız projelerde işletmelerin baskı çözümleri konusundaki maliyetlerini, satın alma yöntemine kıyasla yarı yarıya azaltmış bulunmaktayız.

Yazıcı kiralama hizmetinde teknik servis hizmeti tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. Arıza ve sarf malzeme talepleri, https://panel.yildizyazici.com adresinden bildirilmekte ve anlık olarak müdahaleler gerçekleştirilmektedir.

Yazıcı kiralama hizmeti süresince kullanılan toner, kartuş, developer ve diğer sarf malzemeler (kâğıt ve zımba hariç) ücretsiz olarak sunulmaktadır.

İşletmenize özel bir proje çalışması yaparak, talebiniz doğrultusunda demo cihaz kurulumu imkânı da tanımaktayız.

Yazıcı kiralama hizmetinde genel itibarıyla 2 tür model bulunmaktadır. Birinci model sabit bir bedel ile kotalı sistemdir. Örneğin bir cihaz için 500 ₺'lik bir bedel karşılında 10.000 sayfa çıktı kotalı hizmet anlaşması yapıldıysa, bir ayın sonunda ödeyeceğiniz tutar 500 ₺'dir. Eğer bu ay içerisinde 10.000 sayfalık baskı kotasını aşarsanız, aylık kiralama bedeline ek olarak düşük meblağlarda sayfa aşım bedeli de ödersiniz. İkinci kiralama modelinde ise yazıcılara düşük bir kira bedeli belirlenerek, ay içerisinde ne kadar çıktı aldıysanız bu kira bedeline sayfa başı çıktı bedeliniz eklenerek faturalandırma yapılır.

Mevcutta Türkiye'nin tüm şehirlerinde hizmet vermekteyiz.
SSS

Soru - Cevap

Evet, kesinlikle yeşil dünya projelerini destekliyoruz. Gereksiz baskı işlemleri, orman ekosistemine ve çevresel diğer sıkıntılara sebep olmaktadır. Eğitim dokümanlarımızda ve telkinlerimizde çevreci yaklaşımımızla bilinçlendirme yapmaktayız.

İşletmeniz için onaya sunulan projenin kabul edilmesi durumunda aynı gün içerisinde gerekli lojistik planlamalar yapılmaktadır. Eğer tek lokasyonda 100'e kadar cihaz kurulumu varsa maksimum 1-2 iş gününde kurulum sağlanmaktadır. Dağınık lokasyonlardaki kurulum süresi de aynı nispetle her bir lokasyon için değerlendirilebilir. 100 cihaz üstü projelerde gerekli lojistik ve teknik ayarlamalar 3-5 iş günü sürebilmektedir.

Kullandığımız uzaktan takip yazılımlarımız ile yazıcılarda meydana gelebilecek hataları çoğu zaman sizden daha önce görebilmekte ve çözüme kavuşturabilmekteyiz.

Evet, eğer yazıcı parkurunuzu değiştirmek istemiyor ve eski cihazlarınız ile baskı işlerinizi yönetmek istiyorsanız bakım anlaşması yapabilir ve sarf malzeme ile teknik destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.